KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14976283
nr 1497 6283
Martin Säflund
(1894-1976), Sverige
Signerad, akvarell, 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Martin Säflund, född i Uppsala 1894, död 1976, svensk målare.
Utrop:
600 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:10:12
Martin Säflund
Läs mer om Martin Säflund